Operator calculator Cluj Napoca

ALKA TRADING CO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea operatiunilor de facturare ( introducere comenzi,listare facturi,receptie marfa,listare NIR-uri,etc
- Colectarea numerarului,a filelor CEC si biletelor la ordin.
- Efectuarea rapoartelor de incasari.
- Efectuarea operatiunilor de contabilitate primara ( registru de casa,dispozitii de plata/incasare,foaie varsamant,etc )
- Elaborarea rapoartelor cerute sau cu o frecventa prestabilita
- Verifica si indosariaza toate facturiile rosii.
- Verifica si urmareste toate chitantierele.

CERINTE

- Experienta minim un an;
- MS Office la nivel superior.
- Cunostinte contabilitate primara constituie avantaj.
- Persoane dinamice, responsabile, bine organizate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Mediu de lucru placut;
- Bonuri de masa;
- Oportunitati reale de dezvoltare a carierei;
- Asigurare de sanatate in valoare de 10.000 lei si servicii medicale
- Prime de Pasti si de Craciun

DESCRIEREA FIRMEI

Producator si distribuitor de produse alimentare.