Ofiter Credite - BT Direct

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza cererile de finantare ale clientilor si semneaza contractele de finantare;
- Prezinta clientilor programul financiar si procedura de finantare BT Direct;
- Pastreaza si imbunatateste relatiile cu clientii;
- Intocmeste situatii si rapoarte solicitate de superiorul ierarhic.

CERINTE

- Studii superioare finalizate (preferabil economice);
- Bune cunostinte operare PC (Microsoft Office);
- Experienta in analiza creditelor de consum – constituie un avantaj;
- Buna capacitate de comunicare, atitudine proactiva, spirit de echipa;
- Persoana foarte bine organizata, punctuala, avand o foarte buna capacitate de concentrare si abilitati foarte bune de lucru cu numerele, atenta la detalii;
- Cunoaşterea limbii engleze - constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra pentru pentru un brand romanesc de top;
- Pachet atractiv de beneficii;
- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»