Șofer/Vânzător - materiale de construcții - Florești

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transportul de marfă la clienți conform planificărilor zilnice;
- Transportul de marfă de la furnizor;
- Deservirea clienților din depozitul de materiale de construcții;
- Întreținerea mașinii din dotare și semnalarea oricăror nereguli/defecțiuni;

CERINTE

- Permis de conducere categoria B obținut de minim 3 ani;
- Experiență în transportul de mărfuri în Cluj-Napoca,fără evenimente rutiere;
- Cazier curat;
- Orientare către clienți și soluții;
- Reprezintă avantaj: cunoașterea produselor specifice depozitului de materiale de construcții;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masă, asigurare individuală de sănătate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vânzări și produse .

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.