Municot necalificat

SC Ruservo Comimpex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ajuta la executia subansamblelor in atelier de confectii metalice
- curata piese metalice in atelier
- curata profile metalice in atelier
- ajuta la montarea confectiilor metalice in santier

CERINTE

- seriozitate
- dorinta de a invata meseria de lacatus

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- decontare transport daca anjagatul locuieste in afara localitatii Cluj-Napoca
- daca nu doreste sa faca naveta, se asigura cazare.

Ruservo este o societate comerciala din Cluj Napoca specializata in executarea si montarea diferitelor tipuri de constructii metalice.

Ruservo executa si monteaza urmatoarea gama de constructii metalice:
- hale metalice (spatii de depozitare, birouri, piete agroalimentare, spatii de productie, sali de sport)
- constructii agrozootehnice (grajduri, saivane, hambaruri, sali de muls, sere, silozuri, bazine dejectii, aductiuni de ape)
- alte structuri metalice (inchideri perimetrale si de acoperis, cai de rulare pentru poduri rulante, panouri publicitare)
- confectii metalice (balustrade, grilaje, rigole, copertine, garduri, porti, tubulaturi pentru ventilatie, glafuri, jgheaburi, burlane)