Muncitor necalificat

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PicOil Info Consult angajează pentru unul dintre clienții săi, o companie din domeniul furnizării echipamentelor de construcții, persoane care să ocupe posturile de

Muncitor necalificat – reparații și curățare (3 posturi) și recepție marfă (1 post)

Posturile sunt disponibile în Căpușu Mare

Responsabilități muncitor necalificat – reparații și curățenie
- curăţarea si verificarea echipamentelor și accesoriilor
- predarea echipamentelor curățate către echipa de reparații
- oferirea de ajutor în procesul de schimbare a foilor cofrante

Responsabilități muncitor necalificat – recepție marfă

- realizează depozitarea cofrajelor, schelelor şi a accesoriilor după ce au fost curăţate şi reparate
- participă la activităţile de încărcare a mărfurilor pentru clienţi şi la cele de descărcare a mărfurilor sosite de la furnizori
- în procesul de Recepţie și cel de Livrări va realiza evaluarea corectă şi numărarea cu atenţie a echipamentelor

CERINTE

- persoane serioase, responsabile, harnice;

BENEFICII OFERITE

- se asigură transport din Cluj-Napoca și din vecinătate până la locația depozitului;

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.