Muncitoare necalificata

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam pentru angajare o persoana pentru postul de Muncitor necalificat in confectii textile.

Sarcini:
- calcarea interfazica si finala a produsului
- verificarea produsului cu atenţie pentru îndepărtarea eventualelor defecţiuni
- indepartarea surplusului de aţă
- sortarea produselor
- etichetarea produselor
- ambalarea produselor

CERINTE

Se ofera:
- program de lucru intr-o singura tura Luni-Vineri, 06-14.30
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu si tichete de masa
- decontare transport

Nu este necesara experienta.

Detalii de contact: Persoanele interesate ne pot contacta la nr. de tel: 0748 474493 sau direct la sediul nostru: str. Iuliu Maniu nr 17/7, Starjobs.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare