Multinationala Relatii Clienti Portugheza

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam la Cluj Napoca reprezentanti full-time pentru serviciul relatii clienti prin telefon si email pentru o multinationala
specializata in comercializarea produselor pentru ingrijirea si alimentatia animalelor de companie. Profilul clientului: posesor animale de companie. Serviciu dedicat posesorilor de animale de companie.

Descrierea jobului:
- gestionarea apelurilor si e-mail-urilor clientilor si solutionarea lor in functie de solicitare

CERINTE

-portugheza la nivel avansat (scris si vorbit)
-engleza la nivel mediu(capacitate de intelegere si scriere)
-bune abilitati de operare PC
-excelente abilitati de comunicare si inter-relationare
-cu sau fara experienta

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- posibilitatea de a lucra atat full time cat si part time (8h, sau 4h)
- training gratuit si formare profesionala constanta cu formatori experti
- colectiv tanar, dinamic si ambitios
- accesibilitate maxima la locul de munca, birouri pozitionate central, Piata Stefan Cel Mare nr. 4, in spatele Teatrului National Roman aproape de Piata Cipariu.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.