MERCHANDISER

ALKA TRADING CO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Merchantizarea produselor in termenii contractuali stabiliti de catre companie, in vederea realizarii planului de vanzari;
- Monitorizarea permanenta a pietei;
- Respectarea rutelor si frecventelor de vizitare a clientilor din universul de magazine acoperit;
- Asigurarea implementarii standarelor de mercantizare in clientii din zona deservita;
- Stabilirea si intarirea relatiei comerciale cu clientii din universul de magazine acoperit;
- Implementarea actiunilor la nivel de clienti (promotii, programe de trade, de loializare, mercantizare, etc) pentru cresterea cifrei de afaceri.

CERINTE

- Studii medii
- Experienta in domeniul mercantizarii produselor alimentare - minim 1 an;
- Tinuta si conduita impecabile;

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei mari companii de distributie produse alimentare

DESCRIEREA FIRMEI

Producator si distribuitor de produse alimentare.