Medic oftalmolog

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs recrutea un Medic oftalmolog pentru clientul nostru cin Cluj Napoca, societate cu activitate in domeniul opticii medicale si consultatiilor oftalmologice.

Se ofera salariu atractiv, negociat direct cu candidatul.

CERINTE

Se solicita experienta si dorinta de la lucra cu contract individual de munca.

Detalii la tel. 0748 474493, CV pe email: cariere@starjobs.eu

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare