Mecanic de intretinere/Lacatus Mecanic

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie consacrata in domeniul productiei de mobila este in cautarea unei persoane ordonate, responsabile care sa ocupe postul de Mecani intretinere utilaje din atelierul de productie.
Responsabilitati:
- Asambleaza utilajele si efectueaza probele de functionare;
- Asigura functionarea masinilor, utilajelor si a echipamentelor mecanice;
- Mentine stocul de materiale, piese de schimb si scule;
- Executa confectii metalice de uz intern.

CERINTE

Cerinte
- Cunostinte tehnice solide;
- Analiza si atentie la detalii;
- Rigurozitate si perseverenta in rezolvarea problemelor.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Program de lucru: L-V, 6-15;
- Transport asigurat;
- Salariu atractiv.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg