MECANIC AUTO pentru dezmembrari

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma STARJOBS caută pentru angajare mecanic auto cu sau fara experienta in domeniu, in vederea realizarii de dezmembrari auto si reparatii auto minore.

Locul activitatii: Cluj-Napoca

Pachetul salarial: salariu, tichete de masa, masa calda zilnic si transport decontat

Detalii la :0748-29874, 0748 474493

CERINTE

Cerinte:
Studii medii tehnice (profil mecanica auto);
Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule;
Seriozitate;
Dorinta de munca;
Rapiditate;
Punctualitate;
Orientare spre dezvoltare profesionala.
Se ofera contract de munca

BENEFICII OFERITE

Contract de munca, salariu si tichete de masa

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare