Mecanic auto

EVW HOLDING SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

• Execută lucrările de mecanica conform comezilor de atelier, respectand procedurile interne de lucru și folosind corect echipamentele, sculele speciale și dispozitivele destinate desfășurării activității, conform documentației tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate în rețeaua EVW HOLDING precum și a altor tipuri de autovehicule atunci când capacitatea atelierului permite;
• Diagnostichează disfuncționalitățile, identifică cauza apariției lor și stabilește soluția optimă din punct de vedere tehnic, calitativ și economic pentru client;

CERINTE

• Calificare de mecanic ( atestat profesional);
• Cunostințe de specialitate mecanică autoutilitare;
• Experiență în lucrări de reparații mecanice camioane (în cadrul unui atelier service), minimum 1 ani pe un post similar;
• Abilităti de lucru în echipă;
• Capacitate de rezistentă la stres.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant, având la dispoziție logistica necesară pentru desfășurarea activității;
• Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o echipă de profesioniști, de a performa într-un mediu competitiv și de a crește profesional într-un grup de prestigiu;
• Accesul la cursuri de pregatire tehnică.

EVW Holding SRL este o societate comerciala mixta romano-olandeza organizata in 5 departamente functionale, cu un capital social de 6,58 mil RON (1,87 mil €) si o cifra de afaceri estimata pentru sfarsitul anului 2007 de peste 150 mil €. Domeniile principale de activitate ale companiei sunt:

-importul si comercializarea in Romania a autocamioanelor DAF noi si second hand
-importul si comercializarea pieselor de schimb DAF
-asigurarea activitatii post vanzare pentru autocamioane noi si second hand (reparatii, garantii, etc.)
-importul si comercializarea de anvelope pentru autocamioane si autoturisme