Marketing/PR

SC Epics Booth SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de o maimuta. Daca iti place sa interactionezi cu oamenii, fata in fata si telefonic daca ti se spune ca esti sufletul petrecerii si ai prieteni peste tot, conform ABC-ului Personalitatii, esti o maimuta si te vrem in echipa noastra.
Ce sa ne arati:
1. Sa lucreze eficient si mai ales, motivat. Sa isi gaseasca ritmul si motivatia in posibilitatea de crestere si in recompensele primite.
2. Experienta relevanta in marketing si/sau PR si publicitate.
3. Simt estetic si vizual crescut.
4. Sa fie harnica si responsabila. Ne plac si rasplatim oamenii care sunt dispusi sa dea 100% si nu necesita supraveghere constanta pentru a-si realiza obiectivele. Lucrezi in primul rand pentru tine.
5. Sa fie atenta la detalii.
6. Sa fie responsabila si un bun organizator, pentru ca va lucra cu deadline-uri si zile de lucru organizate.
7. Sa fie descurcareata si persistenta. Sa gaseasca o solutie la orice situatie sau provocare.
8. Sa fie dispusa sa invete si sa nu se teama sa ne invete. Daca nu invata, nu creste, daca nu creste, firma nu creste si nici persoana nu va ajunge la alt nivel.
9. Sa aiba cei 7 ani de acasa, facultatea nu este obligatorie. Respectul pentru colegi si clienti este primordial.
10. Sa se poata adapta si la munca in echipa.
11. Sa fie prompta, punctuala si deschisa la provocari.
12. Sa cunoasca social media, concurenta si trendurile

CERINTE

Ce o sa faca aceasta persoana?
1. Postari relevante pe retele sociale si urmarire rezultate.
2. Analiza concurentei, a pietei si a feedback-ului clienti.
3. Ads.
4. Asigură managementul partenerilor externi si interni.
5. Intocmire texte pentru (sponsorizari, bartere si parteneriate, scrisori de multumire, mailuri si oferte), alaturi de departamentele firmei.
6. Supravegherea departamentelor interne in aplicarea corecta a strategiei de brand si implementează activitățile din Brand Plan.
7. Contribuie în dezvoltarea inovațiilor de brand.
8. Adunarea materialelor de imagine (video, foto, reviews)
9. Prospectare pe teren si on-line, pentru noi evenimente si posibilitati de branding
10. Gestionarea si rezolvarea diferitelor situatii aparute in procesul de brand
11. Alte activitati conexe marketingului.
12. Daca ai observat greseli in acest text sau te-ai gandit ca ai vrea sa fie scris altfel, esti potrivit pentru postul asta.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
1. Salariu fix si fisa postului clara.
2. Bonusuri de performanta si promovare.
3. Laptop si telefon.
4. Posibilitatea de a participa la mega evenimente.
5. Birou si materiale de birotica care sa iti fie de ajutor la organizarea muncii.
6. Biblioteca cu multe carti interesante pe care sa le citesti in timpul programului de munca si seminarii de training.
7. Posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul echipei.
8. Seriozitate.
9. Cadouri si surprize.
10. Carti de vizita cu poza ta.
11. Atmosfera placuta si distractie (asta ne caracterizeaza).

În primul rând, Epics e o stare. În care poți fi tu, cu ea, cu el, cu ei, cu ei toți.
Rapid ca un Like, amuzant ca un video cu pisoi, Epics e photobooth-ul care stă cu tine când trăiești o amintire.
Cheamă-l când nu vrei să aștepți după poze, rezervă-l când ești sătul ca tu să stai doar în spatele obiectivului.
Adu-l la tine când ai o sută de prieteni adunați și vrei 1000 de poze, sau când îți tremură mâna și vrei să lași telefonul acasă.
Spune Epics când alții spun "brânză" și cheamă-ne sa îți umplem ziua de foto fun.