Marketing Manager

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmirea si implementarea planului si a strategiei de marketing
• Efectuarea de studii de piata si analiza concurentei
• Identificarea si analiza nevoilor clientilor
• Identificarea oportunitatilor de comercializare si promovare de produse noi
• Elaborarea strategiilor de promovare
• Proiectarea materialelor publicitare (anunturi, pliante, oferte etc.);
• Elaborarea si administrarea bugetului de marketing
• Coordonarea activitatii de merchandising
• Coordonarea imbunatatirii si intretinerii site-ului societatii
• Intocmirea de statistici

CERINTE

• Studii superioare economice
• Experienta pe un post similar - minim 3 ani
• Cunostinte bune operare PC : MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Cunostinte de Marketing Online -e-commerce
• Abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa; atitudine proactiva
• Capacitate buna de analiza/raportare
• Abilitati de comunicare, creativitate si initiativa proprie
• Capacitate de planificare si organizare, capacitate de a coordona proiecte
• Cunoasterea limbii maghiare reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant(salariu fix,tichete de masa,bonusuri in functie de performanta), acces la sala de sport cu sauna si sala cu sare.
• Program de lucru de luni pana vineri 8:00 - 16:00.

• Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CVul la adresa recrutare@dennver.ro cu mentiunea postului pentru care aplica.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.