Marketing Assistant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:

În calitate de membru al echipei noastre ne vei ajuta să corectăm și să actualizăm baza de date a clienților firmei, vei adăuga contacte noi în baza de date și vei contribui atât direct cât și indirect la creșterea vânzărilor companiei.

CERINTE

Candidatul ideal:

Suntem o firmă tânără cu un colectiv dinamic și motivat care dorește să te cunoască dacă:
- ai cunoștințe foarte bune de limba engleză (cunoștințele de limbă spaniolă constituie un avantaj)
- ai studii universitare finalizate
- ai cunoștințe foarte bune de operare PC (navigare internet, MS Office, constituie un avantaj cunoașterea sistemului de operare Mac OS)
- ești o persoană organizată, atentă la detalii și capabilă să stabilească priorități
- tehnoredactezi rapid
- ai cunoștințe de geografia Statelor Unite
*** cunoașterea SalesForce constituie un mare avantaj***

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- pachet salarial motivant
- colectiv tânăr și cooperant
- domeniu de activitate interesant