manipulant marfuri/stivuitorist

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Eticheteaza si ambaleaza produsele
- Raspunde de corectitudinea produselor pregatite de expediere
- Verifica corectitudinea datelor inscrise pe eticheta
- Verifica marfurile sosite în depozit;
- Manipuleaza si aseaza produse în spatiile special destinate, în functie de sortimente, cu ajutorul lizei si/sau folosind electrostivuitorul;
- Depoziteaza corect si in siguranta a paletilor cu marfa
- Participa la inventarierea marfurilor din gestiune.

CERINTE

- lucru in echipa
- indemanare
- atentie

BENEFICII OFERITE

-salar atractiv
- tichete de masa
- trasport deconta

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare