Manipulant Depozit - Gestiune

JOLLYCONTOR Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini

Responsabil de siguranta stocului din depozitul Jolly.
Descarcarea si incarcarea stocului de marfa.
Predarea marfurilor catre clienti in prezenta supervizorului.

CERINTE

Experienta in mediul de depozit.
Bine organizat.
Un simt dezvoltat de responsabilitate.
Orientat spre client.
Sanatos clinic din punct de vedere fizic.
Disponibilitate pentru munca fizica (in categoria de efort prelungit).

BENEFICII OFERITE

Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:

Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala
Un spatiu de lucru modern in sediul firmei
Pachet salarial atractiv

Jolly distribuie cele mai importante branduri de echipamente sanitare si placi ceramice. Renumele lor pe piaţa internatională s-a creat prin calitate.

Abordaţi amenajarea părţii din casa în care vă refaceţi, în care vă recreaţi, spaţiul în care vă simţiţi liber. Soluţiile de amenajare oferite în domeniul sanitarelor şi a spaţiului de recreere din fiecare casă uşurează şi înfrumustează viaţa oamenilor.

www.jollycluj.ro este portiţa virtuală spre noi.