Manipulant carcase si bucati

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Unul dintre clienții noștri, compania Cosm Fan, angajează Manipulant carcase si bucăți de carne pentru ferma din Sânnicoara

Responsabilități:
- Încărcarea și descărcarea carcaselor și a bucăților din carne
- Transportarea acestora de la locul recepției către camerele frigorifice sau masa de tăiere
- Asistarea tranșatorului
- Cântărirea materiei prime
- Responsabil de o parte din gestiunea mărfii

CERINTE

- Experiență pe un post similar – reprezintă avantaj
- Studii liceale finalizate
- Responsabil, harnic și serios

BENEFICII OFERITE

Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: moldovan@pic-oil.ro sau să ne contacteze la nr. de tel.: 0264-414981 .

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.