Manager RESURSE UMANE

SC ONCOS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati specifice activitatii de supervizare a procesului de recrutare , selectie si plasare a personalului, intocmirea si verificarea statelor de plata, declaratiei 112 - partea privind obligatiile de plata pentru angajati, supervizarea tuturor documentelor eliberate de catre biroul resurse umane, relatia cu institutiile statului si de control,implicarea in procesul de evaluare a personaluilui, identificare nemultumirilor si problemelor angajatilor firmei. Comunicarea problemelor catre conducerea societatii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice/psihologie;
- Minim 3 ani experienta in managementul resurselor umane
- Bune cunostinte de legislatia muncii;
- MS Office (Word, Excel)– nivel avansat;
- Capacitate de analiza, atentie la detalii, abilitatea de a lucra cu cifrele;
- Abilitati de organizare, planificare si prioritizare;
- Atitudine proactiva, focus pe obtinerea rezultatelor

Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun