MANAGER RESTAURANT ****

agrirom

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini de lucru:
• Evenimente: intocmeste cu promptitudine ofertele pentru clienti, le modifica si adapteaza conform cerintelor acestora, organizeaza intreaga desfasurare a evenimentului;
• Personal: organizeaza, planifica si urmareste permanent prezenta personalului;
• Vanzari: intocmeste situatia vanzarilor si monetarul;
• Gestionarea bunurilor: urmareste buna functionare a utilajelor;
• Igiena: organizeaza si urmareste curatenia in toate spatiile aferente locatiei.

CERINTE

Candidatul potrivit pentru aceasta pozitie trebuie sa dea dovada de seriozitate, sa detina abilitati de comunicare, negociere si vanzare foarte bune, sa fie dornic de a invata si de a se perfectiona permanent si de a acumula cunostinte in domeniul de activitate CATERING RESTAURANT, pe care trebuie sa il promoveze;
Experienta necesara: cel putin un an in domeniul vanzarilor;
Studii: superioare finalizate
Cunostinte operare PC;
Limbi straine: limba engleza-obligatoriu; avantaj: limba italiana
Capabil de a utiliza tehnici de vanzare si negociere;
Abil in promovarea serviciilor;
Bun orator, proactiv, perseverent;

DESCRIEREA FIRMEI

privata