Manager Relatii cu Clientii

RoLit Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare si plasarea fortei de munca in strainatate, cautam personal cu experianta in vanzari (door-to-door, b2b).
Persoana trebuie sa fie motivata si orientata spre client.

Responsabilitati
- Asigura vanzarea directa a serviciilor oferite de companie si promovarea lor;
- Coordonarea procesului de recrutare si selectie pentru pozitiile vacante;
- Gestionarea si actualizarea bazei de date cu CV-uri;
- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vanzari, minim 2 ani
- Orientare spre client
- Abilitati excelente de utilizare MS Office (Excel, Word, Outlook)
- Cunostinte de limba engleza (nivel avansat)
- Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta
- Capabila sa gestioneze sarcini multiple
- Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa

BENEFICII OFERITE

Se ofera bonus in functie de performanta

Suntem una din companiile de recrutare de top din Romania, specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca in Marea Britanie, Olanda, Norvegia, Germania si alte tari. Constant oferim joburi LEGALE cu contract PERMANENT sau SEZONIER.
Accesati: www.locuridemuncainstrainatate.org