MANAGER DE PORTOFOLIU - in cadrul departamentului de carduri – specializare carduri de credit

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea portofoliului alocat;
-urmarirea profitabilitatii pe portofoliul gestionat, propunand masuri de imbunatatire a acesteia ;
-propunerea de campanii promotionale pentru incurajarea achizitiei precum si pentru activarea cardurilor ;
-monitorizarea portofoliul de produse gestionat si propunerea de actiuni de crestere a profitabilitatii si gradului de activare, pe toata durata de viata, de la achizitie pana la maturitate precum si actiuni de diminuare a atritiei ;
-colaborarea cu departamentul Marketing in vederea pregatirii materialelor de promovare a campaniilor desfasurate in randul clientilor posesori de carduri de credit ;
-portunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top
-pachet de beneficii atractiv
- ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta
-traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
-oportunitati de dezvoltare a carierei;
-performante apreciate si recompensate.

CERINTE

-studii superioare in domeniul economic;
- experienta profesionala in domeniul comercial/marketing minim 3 ani;
- cunostinte avansate de limba engleza.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»