Manager de Filiala Cambridge Centre

Cambridge Centre

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Reprezentarea Centrului Cambridge
- Promovarea directa in scoli/licee/universitati/firme a cursurilor de limba engleza si a examenelor Cambridge
- Coordonarea, supravegherea si evaluarea echipei de lectori
- Coordonarea, supravegherea si evaluarea activitatilor Centrului
- Responabilitati ce tin de intretinerea sediul Centrului
- Sa urmeze cu strictete regulile interne de operare a Centrului Cambridge

CERINTE

- Seriozitate, disciplina, automotivare
- Experienta in marketing/promovare
- Sa ii placa sa lucreze si sa interactioneze cu oamenii,
- O fire activa, careia sa ii placa sa se deplaseze zilnic, NU este un job de birou
- Abilitati de coordonare a unei echipe de colaboratori
- Abilitati de promovare si convingere
- Disponibilitate de invatare a unor abordari si reguli noi, specifice activitatii Centrului
- Abilitati minime de folosire IT - Word, Excel, E-mail, Facebook,
- Personalitate deschisa si comunicativa

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, o parte fixa, o parte in functie de realizari
- Oportunitati de promovare
- Telefon serviciu
- Sediu desfasurare activitate

CENTRUL CAMBRIDGE ofera cursuri de limba engleza pentru obtinerea: Atestatelor Cambridge (YLE Starters, YLE Movers, YLE Flyers, KET, PET, FCE, CAE, CPE); IELTS; TOEFL. Este Centru de testare Cambridge. Ofera consultanta psiho-pedagogica si financiara gratuita pentru Studii Universitare in Marea Britanie. Centrul face parte din Asociatia pentru Integrare Europeana REPERE.

REPERE este o organizatie non-profit, non-guvernamentala, romaneasca, cu sediul central in Bucuresti. Scopul nostru este de a promova Integrarea Europeana in randul cetatenilor romani prin domeniile: tineret, formare profesionala, egalitate de sanse, cetatenie si implicare civica, servicii sociale, perfectionare in domeniul limbilor straine, protectia mediului, antreprenoriat pentru femei. Asociatia a fost infiintata la 12 martie 2002.

CENTRUL CAMBRIDGE este formator autorizat de Cambridge ESOL Examinations pentru pregatire in scopul obtinerii certificatelor Cambridge™.

Oferim:

• Consultanta gratuita psiho-pedagogica si financiara pentru studii in Marea Britanie.

•Cursuri de limba engleza pentru obtinerea Certificatului International Cambridge First Examination (FCE) -> cursuri pentru tineri si adulti.

•Cursuri de limba engleza pentru obtinerea Certificatului International Cambridge Advanced Examination (CAE) -> cursuri pentru tineri si adulti.

•Cursuri de limba engleza pentru obtinerea International English Language Testing System (IELTS) -> cursuri pentru tineri si adulti.

• Cursuri de limba engleza cu obtinerea Certificatului Profesional de Comunicare în Limba Engleza la nivel intermediar -> cursuri pentru companii.

•Cursuri de limba engleza – Business pentru obtinerea Certificatelor BULATS -> cursuri pentru companii.

•Cursuri de limba engleza Military English cu obtinerea Certificatului Profesional de comunicare în limba engleza la nivel intermediar -> cursuri pentru armata.

•Cursuri de limba engleza pentru copii in scopul obtinerii Certificatelor Cambridge Junior 8-11 ani.