MANAGER ADMINISTRATIV Locaţia: Cluj-Napoca

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Psihoselect asistă o companie specializată în producerea de materiale de construcții în realizarea procesului de selecție pentru poziția de:

MANAGER ADMINISTRATIV

Atribuții:

- Gestionează activele companiei;
- Responsabil de valorificarea activelor companiei;
- Administrează contractelor locațiilor aflate în chirie;
- Administrează contractele cu furnizorii de utilități ale companiei;
- Coordonează întreaga activitate din punct de vedere administrativ, urmărește și asigură utilizarea rațională și eficientă a resurselor;
- Menține relațiile cu autoritățile.
- Pregătește și implementează bugetul administrativ anual;
- Analizează și negociază oferte de achiziții;
- Se ocupă cu verificarea și controlul calității și efectuează demersuri pentru obținerea avizărilor de funcționare (PSI, PM, ISCIR, mediu etc);
- Implementarea de programe și sisteme pentru reducerea costurilor, menținând în același timp calitatea operațiunilor administrative;
- Organizează și participă la realizarea diverselor proiecte, oferind asistență în funcție de cerințele managementului;
- Realizarea demersurilor de natură cadastrală aferente imobilelor proprietății companiei,inclusiv relația cu notari, topografi,institutii.

CERINTE

Cerințe:

- Studii superioare tehnice finalizate;
- 2-3 ani experiență pe o poziție similară;
- Limba engleză – nivel mediu;
- Orientare spre rezultate;
- Foarte bune abilități de organizare și planificare;
- Gestionarea situațiilor critice.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesante sunt invitate sa ne transmita CV-ul pe adresa de e-mail: recrutare@psihoselect.ro.

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.