Lucrator Comercial - Mega Image CLUJ

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aprovizioneaza si aranjeaza marfa pe raioanele magazinului, tinand cont de termenul de valabilitate, de standardele de calitate (aspect, ambalaj), dar si de respectarea planogramelor;
2. Depoziteaza produsele cu termen de valabilitate depasit si cele cu ambalaj deteriorat sau de calitate necorespunzatoare in locul special destinat acestora;
3. Reactualizeaza preturile si se asigura ca acestea sunt afisate cat mai vizibil, sub fiecare tip de produs;
4. Este responsabil de toate raioanele din magazin (legume, fructe, bautari, bacanie, detergenti, etc), dar si de marfa din depozitul magazinului;
5. Suplineste pozitia casierului, desfasurand activitate la casa de marcat (scaneaza codul produselor, incaseaza contravaloarea produselor, ofera rest clientului impreuna cu bonul fiscal si ajuta clientul sa impacheteze produsele);
6. Informeaza si ofera suport clientilor, adoptand un comportament civilizat si profesionist;
7. Raspunde de curatenia permanenta a magazinului, a echipamentelor, a utilajelor si a anexelor magazinului;

CERINTE

Nivelul studiilor: de preferat minim 10 clase (insa putem lua si personal care are sub 10 clase si vor fi incadrati manipulanti marfa; putem lua si personal cu mai mult de 10 clase);
2. Calitati fizice: aspect ingrijit, mobilitate
3. Abilitati: rezistenta la efort fizic, abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti angajati si clienti, capacitate de memorare, orientare spre client si rezultate, capacitatea de solutionare a problemelor in situatii de stres sau sub presiune, capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa
- Decontare transport
- Prime si bonusuri de performanta

ManpowerGroup este expertul global privind forța de muncă, creând soluții inovatoare în domeniu de aproape 70 de ani. În calitate de experți în forța de muncă, în fiecare zi conectăm la piața muncii peste 600,000 de persoane cu diverse abilități, într-o varietate de domenii și industrii. Familia brandurilor ManpowerGroup - Manpower, Experis, Right Management și ManpowerGroup Solutions – ajută peste 400,000 de clienți din 80 de țări și teritorii să identifice, atragă, dezvolte și gestioneze talentele de care au nevoie, oferindu-le soluții cuprinzătoare și integrate. ManpowerGroup este prezent în România de aproape 15 ani, susținând performanța, creșterea și și flexibilitatea a peste 350 de companii din toate regiunile și domeniile de activitate și conectând mii de candidați talentați și profesioniști cu experiență la oportunitățile potrivite.