Lucrator Comercial in carmangerie

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PicOil Info Consult cauta pentru clientul sau, compania Moldovan - Carmangeria Sanicoara, macelar si vanzator in reteaua de magazine din Cluj Napoca.

Principalele responsabilitati:
- ambalarea si etichetarea produselor comercializate;
- felierea si transarea corecta a produselor;
- aranjarea produselor in vitrinele de prezentare;
-gatirea produselor comercializate, la cererea clientului;
- oferirea detaliilor referitoare la produsele comercializate catre clienti;
- vanzarea directa catre clientii magazinului;
- mentinerea stocului in functie de vanzari;
- comunicarea cat mai eficienta cu clientii.

CERINTE

Candidatul ideal:
- este orientat spre client si spre satisfacerea cerintelor acestuia;
- stie sa isi organizeze eficient activitatea;
- este caracterizat ca si riguros si punctual;
- munceste si comunica bine in echipa;
- ofera ajutor colegilor atunci cand este nevoie;
- este deschis spre a invata lucruri noi.
- experienta nu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

Cei interesati sunt invitati sa ne trimita CV-ul la adresa de e-mail: moldovan@pic-oil.ro

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.