Lucrator Comercial fara experienta

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei să lucrezi într-o carmangerie de renume a Clujului, dar nu ai experiență?
Clientul nostru s-a gândit deja la asta și este dispus să te învețe tot ce ai de făcut!

Reponsabilități principale:
-tăierea și tocarea cărnii;
-felierea produselor;
-ambalarea produselor;
-servirea clienților; etc.

CERINTE

Clientul nostru caută persoane tinere, motivate, harnice și dornice să învețe.

BENEFICII OFERITE

Dacă și tu ești dispus să primești învățăturile lui, trimite CV-ul tău la adresa: recrutare@pic-oil.ro și te vom contacta în cel mai scurt timp!

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.