Lucrator Comercial

APT Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie romaneasca, unul din liderii de piata in domeniul panificatiei.

Rolul postului este acela de intampinare si servire a clientilor.

CERINTE

- Persoane cu sau fara experienta in domeniul comercial;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Orientare catre client si rezolvare de probleme;
- Disponibilitate de a lucra in doua schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Calificare la locul de munca (pentru cei fara experienta);
- Conditii foarte bune de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

APT RESOURCES & SERVICES SRL

Cu o prezență de peste 20 de ani pe piața românească de resurse umane, grupul de firme APT este cel mai mare jucător independent din industrie, o concentrare de forțe repartizate armonios pe diferite specializări în aria capitalului uman, a comunicării și a serviciilor SaaS. Cifra de afaceri de peste 20 de milioane euro și o medie de 1600 de persoane (majoritatea cu studii superioare), angajate în servicii BPO și misiuni de muncă temporară, în 2014, au menținut grupul de firme APT în avangarda primilor 5 furnizori de servicii complexe de HR din România.

Strategia Grupului APT se concentrează pe dezvoltarea proactivă a pieței muncii, pentru care identifică, pregătește și oferă specialiști competenți, absolvenți sau studenți cu potențial. Noi aducem omul potrivit la locul potrivit. Cu un palmares de peste 10.000 de angajări, acoperim cele mai căutate domenii, cu focus pe IT&C, BPO, finanțe-bănci, inginerie, retail, medical & pharma. Am dezvoltat instrumente multidisciplinare de lucru și avem soluții de recrutare rapide și inovatoare, susținute și prin platforma online aptjob.ro. Cel mai nou, dar și cel mai provocator proiect marca APT, este programul de internshipuri ”SIMACTIV”, realizat cu fonduri europene.