Locuri de munca Constructii

Total Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- finisori,
- structuristi,
- electricieni ,
- instalatori
- personal mentenanță

CERINTE

- persoana cu spirit de echipa
– apt si dornic de munca
– experienta minima in constructii

BENEFICII OFERITE

Oferim cazare pentru cei din alte localitati
Salar + Bonusuri dupa realizare
Carte de munca

Total Invest a crescut usor si sigur, politica noastra fiind sa ne limitam numarul total al angajatilor din grupul de constructii la 100 de oameni si sa crestem calitatea, productivitatea si implicarea acestora in lucrarile executate de societate. Noi punem mai mult pret pe calitate, inainte de cantitate. Politica companiei noastre este de a creste constant calitatea lucrarilor si de aaplica in tot ceea ce facem sloganul: "NOUA NE PASA. constructii DE CALITATE.". Astfel, in februarie 2009 am fost certificati pentru calitatea lucrarilor cu urmatoarele standarde de calitate: ISO 9001:2000 (calitatea lucrarilor), ISO 14001:2004 (securitatea muncii) si OHSAS 18001:2007 (protectia mediului). Certificarea a fost facuta de Institutul SINCERT ITALIA prin organismul de certificare SC All Cert Systems SRL Bucuresti.