Livrator

EVW HOLDING SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- participa la incarcarea/descarcarea marfurilor in/din autovehiculul de serviciu;
- livreaza comenzile la sediul clientului.

CERINTE

- studii medii;
- permis de conducere categoria B si C;
- cunostinte PC - Office - nivel mediu ;
- abilitati de comunicare;
- experienta intr-un post similar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist.

EVW Holding SRL este o societate comerciala mixta romano-olandeza organizata in 5 departamente functionale, cu un capital social de 6,58 mil RON (1,87 mil €) si o cifra de afaceri estimata pentru sfarsitul anului 2007 de peste 150 mil €. Domeniile principale de activitate ale companiei sunt:

-importul si comercializarea in Romania a autocamioanelor DAF noi si second hand
-importul si comercializarea pieselor de schimb DAF
-asigurarea activitatii post vanzare pentru autocamioane noi si second hand (reparatii, garantii, etc.)
-importul si comercializarea de anvelope pentru autocamioane si autoturisme