Limba Italiana - Customer Care

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Serviciul Customer Care: Gestionarea apelurillor si e-mail-urilor clientilor/potentialilor clienti si solutionarea lor in functie de solicitare.

CERINTE

Candidatul ideal

- limba italiana la nivel mediu
- bune capacitati de utilizare a PC-ului
- atitudine orientata catre client
- cu sau fara experienta anterioara
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

OFERIM:
- pachet salarial atractiv
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- asigurare privata de sănătate
- training și formare profesională constantă
- posibilitatea de a lucra în perioada efectuării studiilor
- mediu de lucru modern, plăcut, dinamic
- accesibilitate maximă la locul de muncă in zona centrala (Teatrul National)
- loc de parcare pentru mașina personală în timpul orelor de servici

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.