Lacatus montator produse amenajari/decoratiuni casa

SC Rollstar Prodexim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se refera la fabricarea si montarea diverselor produse ale firmei Rollstar: jaluzele, rolete, sisteme antitantari, rulouri ,parasolare.
Postul implica si deplasarea la domiciliul clientilor si lucru la inaltime pentru montaj.

CERINTE

- studii medii
- carnet sofer B
- cunoasterea limbii germane, maghiare, engleza pot fi un avantaj
- disponibilitate la deplasari si ore suplimentare

BENEFICII OFERITE

- salar convenabil, plata orelor suplimentare, bonuri si decontarea transportului
- colectiv tanar de lucru
- conditii bune de munca

Producator de solutii de protectie solara pentru case (jaluzele de toate tipurile, parasolare/ marchize, rulouri din aluminiu), usi de garaj, grilaje mobile, ferestre PVC.
Firma este una dintre cele mai importante in domeniu si activeaza pe piata din 1993. Sediul principal este la Cluj si exista si un punct de lucru in Iasi.
Te asteptam sa ni te alaturi!
Rollstar are o echipa de peste 70 de persoane si te asteptam sa ni te alaturi!