Lacatus confectii metalice, Cluj-Napoca

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam la punctul de lucru din Cluj-Napoca LACATUS confectii metalice pentru executarea batiurilor de masini si unelte.
Lacatusul trebuie sa stie sa sudeze (cu contocul US sau raze X)

CERINTE

- Asamblarea si sudarea structurilor metalice prin procedeul MAG;
- Munca independenta conform desenului;
- Citirea si interpretarea desenelor tehnice.

BENEFICII OFERITE

Pentru orele care depasesc programul de lucru din cursul saptamanii se plateste un spor de 75%. Sambata pentru toate orele un spor de 100% ( dublu )

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.