Key account

Arabesque Cluj

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administreaza portofoliului de clienti pe zona alocata
- Identifica potentiali clienti si incheie contracte comerciale
- Promoveaza si comercializeaza produsele si serviciile firmei din domeniul materialelor de constructii si finisaje
- Analizeaza cerintele clientilor si acorda consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;
- Urmareste derularea contractelor in termenii prevazuti de acestea, respectarea termenelor de plata si a limitelor de credit.

CERINTE

-Studii superioare
-Experienta in domeniul vanzarilor
-Cunoasterea materialelor de constructie sau a pietei de profil constituie un avantaj
-Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
-Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
-Mediu de lucru profesionist
-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei
-Training inclus

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.
In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.