JUNIOR MARKETING ASSISTANT (sediul din Cluj-Napoca)

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Exigente: cunoasterea limbilor italiana, engleza, romana, atat la nivel vorbit, cat si la nivel scris, cunostinte teoretice si/sau practice de marketing, utilizare avansata PC si Internet
Nu este necesara o experienta de lucru anterioara.
Calitati personale: capacitate de organizare, capacitate foarte buna de comunicare atat in scris, cat si verbal (in italiana, engleza si romana, cunoasterea limbii maghiare este un avantaj, dar nu este necesara).
La acest job pot aplica si candidatii fara o exprienta de lucru anterioara.

CERINTE

Candidatul ideal este student sau absolvent al facultatii de Stiinte ale Comunicarii, Stiinte Economice sau Litere sau, independent de studii, are un nivel cultural elevat si cunoaste limba italiana foarte bine.

Este un job part-time de 4 ore.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.