Junior Depozit / Operator Depozit

Instal Expert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Colectarea produselor de pe rafturi si ambalarea acestora pentru a putea fi expediate;
• Verificarea coletelor cu marfa conform listei de expediere;
• Expedierea coletelor spre punctele de lucru;
• Responsabil de organizarea depozitului;
• Scanarea produselor si introducerea lor in sistemul informatic utilizat de companie;
• Preluarea si depozitarea corespunzatoare a marfurilor receptionate;
• Controlul calitativ a marfurilor receptionate;
• Mentinerea unei bune comunicari cu departamentul de aprovizionare;
• Participarea la inventarele periodice.

CERINTE

• Studii medii;
• Capacitate de planificare, organizare si prioritizare a activitatii;
• Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office;
• Persoana dinamica, flexibila si comunicativa -esentiale;
• Permis de conducere categoria B – obligatoriu;
• Disponibilitate de a invata programul intern de lucru – scanare.

BENEFICII OFERITE

• Posibilitate de dezvoltare profesionala;
• Mediu de lucru tanar.

Instal Expert SRL - companie ce proiecteaza si executa instalatii pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale. In plus, noi oferim servicii de mentenanta si service in domeniul instalatiilor de orice tip (instalatii de climatizare si ventilatie, de incalzire centrala, de stingere si prevenire incendiu, sanitare, de gaze naturale precum si instalatii electrice).