Italiana Relatii Clienti

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vorbesti limba Italiana? Vino sa cresti cu noi!

CERINTE

Avem urmatoarele locuri de munca disponibile la sediul din Cluj Napoca, pentru cei ce cunosc limba Italiana:

CUSTOMER CARE - Gestionarea apelurilor si e-mail-urilor clientilor/potentialilor clienti si solutionarea lor in functie de solicitarea primita.

CREDIT COLLECTION - Asigura relatia directa cu debitorii din portofoliul alocat. Identificarea motivului de neplată, recuperarează creanțe prin telefon, și negociază termene de plată cu debitorii

TEAM MANAGER:
Coordonarea unui nou grup de agenti. Participa activ la stabilirea strategiei de recuperare creante pentru clientii din portofoliu. Motivarea colaboratorilor ghidandu-i spre atingerea rezultatelor.

BENEFICII OFERITE

Trimite CV-ul tau la locuridemunca@fspglobal.ro

Mentioneaza in subiect postul pentru care aplici!

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.