Internship Psihologie

Cabinet Individual de Psihologie Ioana Suciu

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Proiectarea unor servicii destinate persoanelor interesate de sfera dezvoltării personale
• Promovarea serviciilor cabinetului
• Realizarea de materiale pentru activităţile desfaşurate în cabinetului
• Alocarea și gestionarea resurselor pentru training si workshop
• Menținerea relației cu clienții

CERINTE

•Studii superioare sau în curs de finalizare (psihologie)
•Abilități organizatorice și de comunicare
•Profesionalism, creativitate, flexibilitate
•Cunostințe operare PC
•Cunostințe de limba engleză

CV-urile se vor trimite pe adresa psihologcluj@yahoo.com, până la data de 27 iulie, ora 22.00.

BENEFICII OFERITE

•Posibilitatea de a lucra într-un mediu tânăr, dinamic și plăcut
•Oportunitatea de a implementa elementele teoretice învățate
•Feed-back constructiv cu privire la activități
•Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea personală și profesională
•Program de lucru, 2 luni (octombrie-noiembrie) 4 ore/zi

Cabinet psihologic acreditat de Colegiul Psihologilor din Romania in specializarile psihologie clinica, psihologia muncii, psihologia transporturilor si psihologie pentru aparare si securitate nationala va ofera evaluari psihologice, consultatii psihologice, grupuri de suport , stagii de practica in HR si psihologie , avize port /arma , avize angajare, avize permis auto, coaching , dezvoltare personala, consultanta in resurse umane.