Internship organizare si promovare evenimente cu POSIBILITATE de angajare

Asociatia Initial

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Ce ti se ofera:

Vei lucra cu un specialist cu minim 3 ani de experienta practica, care te va indruma pas cu pas in ceea ce inseamna obtinerea de rezultate in e-commerce
Vei avea un culoar favorabil pentru cariera ta: posibilitatea de angajare la sfarsitul progamului de internship, posibilitatea de avansare in cadrul firmei dupa angajare
Vei avea Program saptamanal flexibil
Vei beneficia de atmosfera relaxata
Cafea, suc, apa minerala, fructe sau ce mai ai nevoie ca sa te simti bine.
Training-uri si pregatire
Posibilitate de angajare (nu ai fi primul sau prima in aceasta ipostaza)
Daca ai nevoie: Adeverinta de practica
Daca nu vrei sau nu vei ramane in firma dupa internship vei putea primi recomandare din partea firmei noastre ce va cuprinde: canalele de marketing cu care ai lucrat, sarcinile indeplinite, rezultatele obtinute.

2. Ce e de facut concret:

- Promovarea evenimentelor organizate atat in mediul online cat si in mediul offline.
- Atragerea de participanti la evenimente.
- Atragerea de parteneri si sponsori pentru evenimentele corporate sau de afaceri organizate.
- Negocierea si incheierea contractelor cu potentialii clienti si parteneri pentru evenimente.
- Gestionarea relatiei cu potentialii clienti si parteneri ai evenimentelor.
- Mentinerea contactului dintre companie si parteneri.
- Cooperarea cu alte departamente implicate pentru buna desfasurare si organizare a evenimentelor.
- Propunerea de noi strategii de promovare si atragere de parteneri pentru evenimente.

2. Ce vei invata in urma programului de internship:

a. Vei invata cum sa promovezi un eveniment
b. Vei invata ce e de facut inainte, in timpul si dupa eveniment
c. Vei invata cum sa vinzi un eveniment

4. Ce asteptam de la tine:

Sa fii responsabil/a si echipa sa se poata baza pe tine.
Sa aduci si tu la randul tau plus valoare echipei si proiectelor
Sa te dezvolti continuu si sa devii mai bun/a, inca din prima zi
Sa vi cu propuneri de imbunatatire atat in activitatea ta dar si in cadrul proiectelor
Sa nu fii o povara pentru echipa, dimpotriva chiar sa tragi echipa dupa tine
Sa fi disciplinat(a) si consecvent(a), sa iti respecti promisiunile si deadline-urile
Sa acorzi atentie detaliilor astfel incat sa ne mandrim cu atentia ta.

Durata internship-ului: 3-6 luni
Program flexibil: 6-8h/zi
Nr. locuri: 2
Platit/Neplatit: Neplatit (posibilitate de plata in functie de realizari, la sfarsitul programului de internship)

CERINTE

Candidatul ideal:
Studii superioare finalizate sau in curs (anul 1 sau 2 de master)
Bune abilitati de comunicare
Persoana orientata spre rezultate
Persoana rezistenta la stres

Asociatia Initial este o organizatie de afaceri care are ca si obiective principale: dezvoltarea personala a membrilor organizatiei si dezvoltarea afacerilor membrilor organizatiei. Detalii la www.topclub.ro