INTERNSHIP – MANAGEMENT DE PROIECT

AGORA Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agora Consulting - companie de consultanță în domeniul management, strategie și HR, cu sediul în Cluj-Napoca, este în căutarea de candidați talentați cu competențe în domeniul marketing, management și comunicare. Internul va gestiona activitati desfășurate în cadrul proiectului Gimini Workshops. Mai multe informații cu privire la Gimini Workshops puteți găsi pe pagina:

Cel mai recent eveniment al Gimini Workshops este:

Poziția va fi responsabilă pentru:

- gestiunea proiectelor desfășurate în cadrul Gimini Workshops
- realizarea de materiale utilizate in cadrul Gimini Workshops
- campanii de comunicare pentru evenimentele organizate la Gimini
- realizarea de sarcini presabilite pe divizia noastră de Management
- generarea de documente și unelte de prezentare
- și multe alte chestii faine!

Internship-ul este neplatit. Se oferă în schimb un pachet de beneficii:
- Participarea la toate seminariile oferite de Gimini Workshop
- Parcurgerea unui modul complet de inducție de management entry-level oferită de Agora Consulting la începutul internship-ului
- Coaching și mentorat pe proiectele dezvoltate pe Gimini Workshops

CERINTE

Profilul candidatului ideal:

- Student la Master - absolvent de Management sau Marketing (de preferat, dar nu este eliminatoriu)
- Foarte bune abilități de lucru și prezentare în PowerPoint,
- Foarte bune abilități de editare în Word,
- Foarte bune abilități de generare de șabloane în Excel,
- Pasionat de proiecte meaningful, extracuriculare
- Căutăm un candidat vesel, dornic să crească, dedicat și orientat spre rezultate,
- Cunoștinte foarte bune de limba engleză - scris și citit,
- Experienta de lucru anterioară nu este obligatorie.

Detaliile internship:

- Programul de lucru este de 4 ore pe zi, de luni până vineri
- Activitatea se desfășoară la sediul Agora Consulting și sediul Gimini Workshops
- Toată activitatea îi este coordonată de un consultant din cadrul Agora Consulting
- Se acordă adeverință de practică ca urmare a stagiului ce poate fi folosită ca documentație de practică

Aplicațiile pentru internship se transmit sub forma unui e-mail cu un CV și o scrisoare de intenție atașate, la adresa ana.moldovan@agoraconsulting.ro pană la data de 30 noiembrie 2014 inclusiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in domeniul HR