Internship - Cluj-Napoca

Professional HR Agency

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Ești student sau masterand?
Te gândești la angajare, dar ai observat ca experiența profesională primează?
Atunci, îți propunem să îți sporești șansele de reușită printr-un program de internship.

Îți oferim un program de INTERNSHIP organizat de Agenția Professional, în domeniul RESURSELOR UMANE, pentru o perioadă de 3 luni. Programul îl stabilim împreună.
Alături de noi vei avea oportunitatea de a face o incursiune amănunțită în domeniul resurselor umane. Vei cunoaște întreg procesul, de la analizarea postului până la ocuparea acestuia.

CERINTE

Ce ne așteptăm?
Să urmezi cursurile unei Facultăți sau Masterat cu profil psihologie, sociologie, economic;
Să ai promovabilitate 100% a examenelor;
Să ai cunoștințe medii spre avansat ale limbii engleze;
Să ai abilități dezvoltate de comunicare, să fii sociabil/ă, empatic/ă, să poți lucra și respecta termenele limită, să te implici activ in sarcinile alocate.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg