Internship asistent trainer

Asociatia Initial

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
1.Atributiuni:
- Transfera inregistrarile audio din training-uri in format scris si editabil
- Ajusteaza , completeaza, corecteaza materialele astfel transferate
- Desfasoara actiuni de cercetare si cautare pentru materiale in completare pentru pregatirea training-urilor
- Dezvoltarea materialelor de training – ppt-uri, handouts, studii de caz etc
- Realizarea si actualizarea materialelor de training pentru a raspunde cerintelor si nevoilor identificate;
- Asistenta in livrarea training-urilor

2. Ce ti se ofera:

Vei lucra cu un specialist cu minim 3 ani de experienta practica,
Vei avea un culoar favorabil pentru cariera ta: posibilitatea de angajare la sfarsitul progamului de internship, posibilitatea de avansare in cadrul firmei dupa angajare
Vei avea Program saptamanal flexibil
Vei beneficia de atmosfera relaxata
Cafea, suc, apa minerala, fructe sau ce mai ai nevoie ca sa te simti bine.
Training-uri si pregatire
Posibilitate de angajare (nu ai fi primul sau prima in aceasta ipostaza)
Daca ai nevoie: Adeverinta de practica
Daca nu vrei sau nu vei ramane in firma dupa internship vei putea primi recomandare din partea firmei noastre ce va cuprinde: abilitatile de PR si comunicare dobandite dar si rezultatele obtinute.

3. Ce vei invata in urma programului de internship:

a. Vei invata cum sa pregatesti un training
b. Vei invata ce inseamna sa sustii un training
c. Vei invata cum sa te vinzi pe tine, astfel incat sa ai o cariera de succes

4. Ce asteptam de la tine:

Sa fii responsabil/a si echipa sa se poata baza pe tine.
Sa aduci si tu la randul tau plus valoare echipei si proiectelor
Sa te dezvolti continuu si sa devii mai bun/a, inca din prima zi
Sa vii cu propuneri de imbunatatire atat in activitatea ta dar si in cadrul proiectelor
Sa nu fii o povara pentru echipa, dimpotriva chiar sa tragi echipa dupa tine
Sa fi disciplinat(a) si consecvent(a), sa iti respecti promisiunile si deadline-urile

CERINTE

Student anul 1 sau 2 de master in Cluj-Napoca
Orientat spre solutii si obtinerea de rezultate
Nu se descurajeaza usor
Se poate automotiva
Organizat, focus spre finalizarea sarcinilor

BENEFICII OFERITE

Durata internship-ului: 3-6 luni
Program flexibil: 6-8h/zi
Nr. locuri: 2
Internship-ul este Neplatit (posibilitate de plata in functie de realizari si angajare, la sfarsitul programului de internship)

Asociatia Initial este o organizatie de afaceri care are ca si obiective principale: dezvoltarea personala a membrilor organizatiei si dezvoltarea afacerilor membrilor organizatiei. Detalii la www.topclub.ro