Instalatori incalzire centrale si gaz

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Execută lucrări aferente sistemului de distribuție gaze naturale (rețele, branșamente, posturi și stații reglare-măsurare);
Execută instalații de utilizare gaze naturale la consumator;
Efectuează verificări și revizii tehnice periodice ale instalațiilor de utilizare;
Efectuează îmbinări sudate în limitele autorizației pe care o deține, respectând prescripțiile tehnice;
Efectuează citirea consumurilor de gaze naturale;
Răspunde pentru calitatea lucrărilor executate;

CERINTE

-Sa cunosca normele si normativele legate de specialitate .
- Experienta in domeniu minim 2-3 ani
- Disponibilitate pentru ore suplimentare (atunci cand este cazul)
- Autorizatie ANRE : EGIU si EGD
-Carnet de sofer categoria B
Cautam persoane responsabile, atente la detalii si care efectueaza munca in concordanta cu legea in vigoare.

BENEFICII OFERITE

Pe langa salariul oferit se acorda:
- Tichete de masa
- Premii de Craciun si Pasti
- Prime lunare pentru disponibilitate interventii

ManpowerGroup este expertul global privind forța de muncă, creând soluții inovatoare în domeniu de aproape 70 de ani. În calitate de experți în forța de muncă, în fiecare zi conectăm la piața muncii peste 600,000 de persoane cu diverse abilități, într-o varietate de domenii și industrii. Familia brandurilor ManpowerGroup - Manpower, Experis, Right Management și ManpowerGroup Solutions – ajută peste 400,000 de clienți din 80 de țări și teritorii să identifice, atragă, dezvolte și gestioneze talentele de care au nevoie, oferindu-le soluții cuprinzătoare și integrate. ManpowerGroup este prezent în România de aproape 15 ani, susținând performanța, creșterea și și flexibilitatea a peste 350 de companii din toate regiunile și domeniile de activitate și conectând mii de candidați talentați și profesioniști cu experiență la oportunitățile potrivite.