Inspector Resurse Umane

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste si gestioneaza documentele de evidenta a personalului conform legislatiei in vigoare: dosare de personal, contracte de munca, acte aditionale, decizii incetare/suspendare etc.;
- Efectueaza procedurile de angajare;
- Administreaza baza de date electronica de evidenta a personalului;
- Relationarea permanenta cu angajatii si departamentul de recrutare;
- Intocmirea tuturor documentelor solicitate de angajat (adeverinte, note de lichidare, decizii etc.);
- Actualizarea procedurilor de resurse umane din cadrul companiei;
- Relationeaza si informeaza personalul angajat in cazul modificarilor legislative si a documentatiei aferente.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Atestat de Inspector Resurse Umane;
- Experienta profesionala de minim 1 an pe o pozitie similara;
- Cunostinte solide privind legislatia in vigoare;
- Excelente cunostinte de utilizare a calculatorului (pachetul MS Office).
- Persoana responsabila, organizata, orientata catre rezultat, bune abilitati de comunicare si relationare.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4