Inspector Resurse Umane

Sc Global Energy Products Sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea dosarului de personal (CIM, Fise de post, documente necesare angajarii, etc)
-completarea si gestionarea Registrul de Evidenta a Salariatilor (REVISAL)
-centralizarea de pontaje lunare si a cererilor de concediu, realizarea de adeverinte de salariat, interviuri in perioada de proba; efectuare de rapoarte ad-hoc, saptamanale sau cu alta frecventa;
- realizarea de acte aditionale, decizii; pregatirea documentelor specifice departamentului de resurse umane;
- relatii cu alte departamente suport din companie sau organisme externe
-intocmirea si actualizarea fiselor de post, regulamentul intern, alte decizii si proceduri interne ale companiei;
- intocmire/verificare pontaje; calcul concedii; verificarea certificatelor medicale si completarea acestora conform cerintelor legale; calcul salarii; etc

CERINTE

- studii superioare finalizate
- experienta pe un post similar
- foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatii, cu focus pe detalii
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- limba engleza - nivel mediu
- cunostinte operare PC
- initiativa, abilitati de analiza, urmarire si coordonare procese RU
- curs Inspector resurse umane

Cautam o persoana energica, carismatica, pasionata de domeniu, pusa pe treaba si pregatita sa infrunte orice provocare a departamentului de RU

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu

Sc Global Energy Products Sa este o companie care are ca si domeniu principal de activitate constructiile sudate .