Inside Sales Consultant

SC IBC Focus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti.
- Targetarea serviciilor de business potrivite pentru fiecare client
- Mentinerea relatiei cu clientii deja existenti.
- Oferirea de suport pe tot parcursul colaborari

CERINTE

- minim 6 luni experienta in vanzari ( sau chiar si telemarketing/ telesales).
- o persoana proactiva, organizata, cu abilitati de comunicare si negociere.
- o atitudine pozitiva si esti focusat/a pe gasirea de solutii.
- dorinta de dezvoltare, alaturi de o echipa in continua dezvoltare

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o companie lider de piata, dar mai ales intr-un mediu haios cu super-echipa. Si daca nu ne crezi, vezi aici: http://www.ibcfocus.ro/item-despre-noi
- Pachet salarial motivant, bonuri de masa.
- Pachet de servicii medicale la o clinica privata.
- Cultura organizationala orientata spre performanta, dar si colegialitate si fericire :).
- Training-uri lunare, teambuilding cel putin de 2 ori pe an.

Oferim solutii de marketing si de business intelligence personalizate firmelor din domeniul constructiilor.