MANAGER VANZARI

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam un Inginer vanzari pentru clientul din Cluj Napoca, societatea internationala producatoare de tehnologie si solutii de vid.

Responsabilitati:

Identificarea si valorificarea potentialului de piata;
Realizarea si transmiterea de oferte;
Urmarirea si atingerea volumelor de vanzare cerute si a cifrei de afaceri in zona de responsabilitate ;
Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor
Implementarea strategiei comerciale in zona de responsabilitate
Gestionarea portofoliului de clienti existenti si prospectarea pietei in vederea extinderii portofoliului
Deplasarea la sediul clientilor pentru realizarea service-ului primar (pompe de vid)
Raportarea saptamanala a activitatii conform procedurilor de lucru ale companiei

CERINTE

- limba engleza fluent
- limba maghiara reprezinta un avantaj
- permis de conducere cat B
- studii tehnice
- simt tehnic, capacitate de asamblare
- disponibilitatea pentru deplasare
- domiciliu in Cluj-Napoca

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Pachet salarial atractiv, format din salariu si bonusuri
Masina, telefon, laptop

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu