INGINER SUDOR-Cluj-Napoca

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs recruteaza urgent INGINER SUDOR pentru clientul nostru din Cluj-Napoca, cu activitate in domeniul cercetarii, proiectarii si productiei de cazane de incalzire si cazane de abur.

Responsabilitati:
• coordonarea si controlarea activitatii de sudura, in conformitate cu normele aplicabile;
• coordonarea activitatii de emitere a tehnologiilor de sudare necesare materialelor de aport, normare;
• intocmirea tehnologiile pentru lucrarile de sudura;
• coordonarea echipei si activitatii de sudare in hala de productie;
• monitorizarea consumului de material de aport, a echipelor de sudare si a pieselor de schimb si consumabile pentru aceste echipamente;

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Stiinta si Ingineria Materialelor, Departamentul de Ingineria Materialelor si Sudura;
- Experienta in sudura (cazane de incalzire si cazane de abur) si in controlul calitatii sudurii min.3 ani
- Cunostinte avansate despre proceduri si specificatii de sudura (autogen, Mig-Mag, inox);
- Acreditat TUV;
- Limba Engleza ,(Germana - avantaj);
- Cunostinte avasate: Excel, Word; Autocad (nu este necesar, dar reprezinta avantaj);
- Cunostinte de desen tehnic;
- Disponibilitatea la deplasari in Ungaria, atunci cand este necesar;

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul pe adresa de email: cariere@starjobs.eu

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu