Inginer Service

ORION EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Se deplaseaza la statiile de monitorizare din zona arondata si ocazional la statiile instalate in celelalte zone
• Executa reparatii si operatiuni de intretinere la aparatura analitica instalata in teren sau la sediul firmei daca acestea nu pot fi remediate local
• Reprezinta interesele firmei in teritoriu si in raport cu beneficiarii angajatorului
• Asigura instruirea personalului beneficiarului cu privire la operarea echipamentelor

CERINTE

• Absolvent al Facultatii de Electronica, Automatica, Electrotehnica, Fizica, Mecatronica si similar
• Capabil sa transpuna in practica cunostintele teoretice dobandite ca urmare a scolarizarii solicitate mai sus
• Permis de conducere categoria B
• Ideal, minim 3 ani experienta profesionala practica in domeniul interventiilor de reparatii si intretinere aparatura electronica (poate fi si de uz casnic).
• Se accepta si experienta mai mica de 3 ani.
• Limba engleza – nivel mediu
• Cunostinte profesionale semnificative, teoretice si practice (persoana orientata pe operational)
• Atentie la detalii, ordonat
• Harnic, responsabil si perseverent
• Dornic de a invata

BENEFICII OFERITE

Salariul net
Negociabil, in functie de gradul de pregatire profesionala.

Programul de lucru
Luni - Vineri: 08:30 – 17:30. Pauza de pranz: zilnic intre 12:30 – 13:30

Sporuri / Bonusuri /Comisioane
Sporuri de perfomanta lunara, responsabilitate si vechime; prime periodice; bonusuri cu diferite prilejuri. Bonuri de masa.

Alte beneficii
• Masina de serviciu
• Laptop si telefon de serviciu
• Truse de interventie tehnica
• Formare profesionala specifica domeniului de activitate
• Mediu de lucru placut, performant si profesional, echipa tanara, posibilitati de avansare si specializare, stabilitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie specializata in protectia mediului.