INGINER PROIECTARE - Locatia: Cluj-Napoca

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Psihoselect asista o companie specializata in proiectarea si executia de constructii industriale in realizarea procesului de recrutare si selectie pentru pentru pozitia de:

INGINER PROIECTARE

- Mentinerea legaturii cu clientii companiei din Europa pentru proiectele aflate in desfasurare;
- Conceperea structurilor de rezistenta pentru proiectele in desfasurare si realizarea de calcule pentru structuri;
- Stabilirea dimensiunilor elementelor ce compun structura de rezistenta;
- Elaborarea planurilor tehnologice pentru realizarea structurilor;
- Urmarirea si verificarea modului de aplicare a solutiilor tehnice pe santiere (acolo unde este cazul);
- Optimizarea solutiilor tehnice de realizare a structurii de rezistenta.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate finalizate (inginerie civila, constructii);
- 3-4 ani de experienta in domeniul constructiilor industriale;
- Bune cunostinte de calcul structuri de rezistenta;
- Cunostinte de limba Germana la nivel mediu-avansat;
- Cunostinte de limba Engleza la nivel avansat;
- Cunostinte PC –MS Office, Allplan.
- Permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesante sunt invitate sa ne transmita CV-ul pe adresa de e-mail: recrutare@psihoselect.ro.

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.